Drevené okná

Optimálny výber pre zákazníkov , ktore si cenia vzácnosť a prirodzenosť materiálu . . Naše okná vyrábame s starostlivé triedeného borovicového , mahagónového ( meranti ) a dubového lepeného vrstvového dreva . Toto drevo sa podrobuje technologickej úprave podľa prísnych európskych štandardov , čo zaručuje znepochybnitelnou akosť výrobku .
Bohatá paleta farieb a bohatstvo vzorov v spojení s pokročilou výrobnou technikou dovoľujú prispôsobiť užitočné parametre a konečný vzhľad okna požiadavkám našich zákazníkov .
 
 

 

                                          

Profil Soft - Line
Charakteristickým znakom profilov Soft - line sú zaoblené hrany dosadacej lišty . Perfektne rovný povrch uľahčuje udržiavanie okenného rámu v čistote . Zaoblené hrany zlepšujú trvanlivosť lakového náteru . Drevo sa farbí do niekoľkých farieb podľa preferencií zákazníka , potom sa opatruje penetračným náterom ekologickými , vodeodolnými lakmi .
 
 
 
Profil Standard 
Profil s klasickými hranami dosadacej lišty. Vo výbere Štandardnom možnosť vybrať jednou z niekoľkých farieb. Zafarbené drevené prvky sa ponárajú v ekoligických lakoch. Profil je vybavený 1 - komorovým jednosklom s vynimočné výhodnými parametrami prestupu tepla. Okná vynikajú vysokým indexom nepriezvučnosti.