PVC okná

Moderné okná PVC sú vhodné na použitie v prakticky každom type budov . Je možné ich bez problémov použiť ako v pamiatkových objektoch , tak aj jednorodinných domoch , avantgardných kancelárskych objektoch alebo vo veľkomestských blokoch . Štylizované profily a ozdobné lišty poskytujú možnosť získania úplnej harmónie okien s fasádou budovy a jeho interiérom .
 
 
Rozdiely v konštrukcii profilu majú zásadný vplyv na technické vlastnosti hotových okien . Okná z profilov GEALAN sa vyznačujú nielen estetickým vzhľadom, sú vyrafinované a vypracované aj v najmenšom detaile , spĺňajú najvyššie nároky v otázkach tepelnej a akustickej izolácie , ochrany proti vlámaniu a ventiláciu . Okná z profilov GEALAN reprezentujú najvyššiu techniku.
Prednosti :
 
Trvanlivosť
Okná z profilov PVC sú jednoduché na ošetrovanie a prakticky nevyžadujú konzerváciu . Sú veľmi odolné voči atmosférickým vplyvom a sú výnimočne trvanlivé .
 
Konfort
Okná z mnohokomorových profilov GEALAN zaručujú , že teplo zostáva vo vnútri a hluk zvnútra miestnosti . Zaisťujú pocit bezpečia a bytu poskytujú neopakovateľnú atmosféru .
 
Bezpečnosť - ochrana proti vlámaniu
Ochrana a bezpečnosť sú základnými ľudskými potrebami . Kto sa nechcel cítiť dobre vo svojich štyroch stenách ? Preto nie je možné nič nenechávať na náhodu . Konajte v súlade s mottom " Dôvera je jedno - kontrola to druhé " . Mala by sa doceniť konštrukcia proti vlámaniu v profile okien . Polovica všetkých lupičov totiž vchádza do bytov oknom a nie dverami . Vyberajúci okná proti vlámaniu , je možné im zablokovať túto cestu . V prípade okien z profilov GEALAN sú pre zvýšenú bezpečnosť nasledovné argumenty ako : hĺbka profilu , značná hrúbka vnútorných stien a ich špeciálna konštrukcia pre pripevňovanie kovania skrutky so zárubňou a krídlom . Pre úplnú istotu sme podrobili naše okná veľmi dôkladným testom . Autorizovaný výskumný ústav potvrdzuje , že naše okná zaisťujú bezpečnosť nezávisle na použitej konštrukcii , spôsobu otvárania a miesta montáže . Toho si môžete byť stopercentne istí .
 
Tepelná izolácia - tak sa šetria peniaze
Okná z profilov GEALAN z PVC prinášajú optimálnu úsporu energie , pretože už prirodzená izolačná vlastnosť PVC zaručuje výbornú tepelnú izoláciu . Efekt ochrany tepla zaručuje hĺbka profilu dosahujúci dokonca 74 mm a jeho mnohokomorová štruktúra , obsahujúca maximálne šesť komôr . Týmto spôsobom teplo zostáva uprostred a chlad zvonku . Vďaka oknám z profilov GEALAN šetríte peniaze , významne sa zvyšuje komfort bývania a dodatočne napomáhate k ochrane životného prostredia .
 
Akustická izolácia - pre lepšiu kvalitu života
Obtiažny hluk značne ohrozuje zdravie . Problémy so snom , oslabenie koncentrácie a ornamentné pocit únavy , to sú len niektoré z negatívnych dôsledkov pociťovaných našim organizmom . Preto tiež je ochrana pred hlukom a akustická izolácia dôležitým aspektom zdravotné ochrany . Okná z profilov GEALAN s mnohokomorovou konštrukciou sú účinnou ochranou proti nadmernému hluku . A vďaka zodpovedajúcemu zasklenia majú dobré izolačné vlastnosti , zlepšujú parametre akustickej izolácie a tým zvyšujú kvalitu života .
 
Rôznorodosť
Možnosti modernej okennej techniky ju dovoľujú ľubovoľne tvarovať podľa záľub investora alebo požiadaviek stavebného štýlu , ako tradične biela okná , v dyhách alebo z profilov acrylcolor .
 
Individuálny štýl
Výber geometriu profilu , spôsobu otvárania a rozdelenie okna rozhoduje o jeho individuálnom charaktere . Využívajúc profily GEALAN je možné vyrobiť okná mimoriadnych tvarov .